Lepicí pásky bez potisku

PP- lepicí pásky s kvalitním akrylátovým nebo
Hot-Melt lepidlem – vhodné na balení

Kalkulace potištěné lepenky

Lepicí pásky z BOPP - upravený polypropylen. Izolepy mají velmi vysokou lepivost a pevnost v tahu i střihu. Jsou vhodné k balení krabic popř. jiných obalů.

Materiál:
Vysoce kvalitní PP-Folie 32 µm
Lepidlo:
Akrylát
Šíře:
25 mm, 50 mm, 38 mm, 75 mm
Návin:
66 m
Barvy:
bílá, hnědá, průhledná, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená.

Lepicí pásky bez potisku

Potřebujete kvalitně přelepit obaly nebo krabice? Chcete jednotlivé krabice či jiné obaly od sebe vhodně odlišit? Pestré možnosti využití poskytují lepicí pásky bez potisku.

Lepicí pásky z vysoce kvalitní BOPP folie v kombinaci s akrylátovým lepidlem. Kromě tradiční průhledné varianty si můžete pořídit také barevné izolepy takových barevných odstínů jako hnědá, bílá, žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená, díky kterým můžete obsah jednotlivých obalových materiálů prakticky i esteticky odlišit.

Jedinečná barevná lepicí páska, která vyniká vysokou lepivostí a pevností jak v tahu, tak i v střihu. Přizpůsobí se vašim potřebám nejen kvalitou a pestrou škálou barevných odstínů, ale také různými rozměry šířky od 25 mm do 75 mm. Vhodné příslušenství především k balení krabic a dalších obalů.

Kvalitní a žádaný materiál, který využijete nejen v domácnostech, ale také v skladech, obchodech, kancelářích či výrobních prostorech a podobně.