Papírové potištěné lepicí pásky ECO friendly 100% recyklovatelné

Papírové potištěné lepicí pásky

Odlište se od konkurence – pokud Vám záleží na ekologii stejně jako nám, pořiďte si „ECO FRIENDLY“ papírové potištěné lepicí pásky, které jsou 100% ekologické. K potisku používáme barvy na vodní bázi.

Tyto papírové potištěné pásky jsou recyklovatelné spolu s použitými kartonovými krabicemi. Papírové potištěné pásky jsou v přírodě rozložitelné.

Materiál:
podkladový hnědý papír + kvalitní hotmelt kaučukové lepidlo
Celková plošná hmotnost:
95 g/m2
Potisk:
doporučujeme zvolit jednobarevný nebo dvoubarevný potisk
Návin papírové lepicí pásky:
50 metrů
Papírové potištěné lepicí pásky
šíře x návin kusů v kartonu
50 mm x 50 m 36 rolí / 1 karton
75 mm x 50 m 24 rolí / 1 karton
Papírové potištěné lepicí pásky

Na tyto papírové lepicí pásky s potiskem používáme kvalitní hotmelt lepidlo na bázi kaučuku.

Každý si jistě vzpomene na papírové lepicí pásky, které měly lepidlo aktivované navlhčením vodou – navlhčovací papírová páska – je naštěstí již minulostí a naše používané lepidlo je mnohem účinnější a navíc nemusíte používat drahé odvíječe papírových navlhčovacích pásek.

Naše potištěné papírové pásky perfektně lepí, při odvíjení mají nízkou hlučnost. Dle potřeby je můžete kdykoliv přetrhnout.

Pokud je potištěná lepicí páska již nalepena například na kartonové krabici – je velmi obtížné tuto papírovou potištěnou lepicí pásku odtrhnout od podkladové kartonové krabice, aniž by se tato krabice na povrchu nenarušila – používané lepidlo na papírových lepicích páskách s potiskem je opravdu kvalitní.

Potisk papírových lepicích pásek může být až tříbarevný. Z důvodu, že se tiskne na hnědou podkladovou papírovou izolepu je dobré volit maximálně dvoubarevný potisk, tak, aby byl dobře čitelný a výrazný na hnědé podkladové krepové lepicí pásce.

Papírové potištěné lepicí pásky

Již hotové papírové potištěné lepicí pásky jsou celoplošně lakovány speciálním lakem (výsledný potisk je pod touto speciální vrstvou, která zaručuje tišší odvíjení a zároveň chrání potisk).

Samolepicí potištěné papírové pásky vyrábíme v těchto šířkách: 50 mm, 75 mm.

Návin námi vyráběných papírových pásek s potiskem je 50 metrů.

Minimální množství pro objednání potištěných papírových lepicích pásek je jeden karton: při šíři 50 mm …36 kusů.

Pokud váháte: nechte si od nás na základě Vaší konkrétní poptávky zaslat zdarma vzorek materiálu k otestování kvality papírové izolepy s potiskem.

Papírové pásky
s potiskem

již od 36 rolí!

Tiskové štočky
1- a 2- barevný potisk ZDARMA

Izolepy s potiskem =

odvíječ v šíři 50 mm ZDARMA

Doprava ZDARMA

na potištěné
papírové pásky