Plnobarevný potisk lepicích pásek

Plnobarevný potisk lepicích pásek – potisk obrázků a fotografií – speciální BOPP lepicí pásky s plnobarevným potiskem

Kalkulace
Plnobarevný potisk lepicích pásek

Plnobarevný potisk BOPP lepicích pásek je z technologických důvodů vhodný jen pro vyšší množství výroby potištěných pásek!

Plnobarevný potisk lepicích pásek

Plnobarevně potištěné pásky jsou vyráběny sendvičovým potiskem:

1. TISK: Nejprve se potiskne BOPP fólie v šíři role 600 - 1200 mm 4 - 6 barevným potiskem (prováděný na flexotiskovém rotačním stroji).

2. LEPIDLO: Při nanášení lepidel na již potištěnou BOPP fólii je možné zvolit kvalitní akrylátové nebo hotmelt lepidlo. Délka nanášecího lakovacího stroje je 15 metrů.

3. PŘEVÍJENÍ: Následné řezání celoplošně potištěných pásek do požadovaných šířek. Nejběžnější šíře je 48 mm x návin 66 metrů v roli.

Plnobarevný potisk lepicích pásek

Proces výroby pásek s fotopotiskem je zdlouhavější a je nutné počítat s náklady na výrobu tiskových štočků. Cena štočků může být rozdílná – záleží na počtu barev tisku a na použitých obvodech - raportech tiskových válců.

Dále je nutné při náročné výrobě plnobarevně potištěných lepicích pásek počítat s delší dobou dodání zakázky, která je 4 - 6 týdnů od schválení grafických podkladů pro potisk.

Tato „sendvič“ technologie disponuje velikou výrobní kapacitou plně automatizovaného provozu s nejmodernějšími technologiemi.

Pro přesnou cenovou kalkulaci potřebujeme znát požadovaný grafický návrh tisku.

Plnobarevné pásky s potiskem

SUPER KVALITA!

Odvinovač pásek
v šíři 50 mm ZDARMA

Lepicí pásky se

sendvičovým potiskem přímo od výrobce

TOP kvalita